WONDER-FULL-LIFE CENTRUM

 

Vítejte ve Wonder-Full-Life

 

Makrobiotické vzdálávání, Konzultace s Bobem Carrem, Lekce vaření, Ekologické, biodynamické a permakulturní zemědělství, masáž shiatsu, relaxační víkendy, duchovní praktiky, zdravé jídlo, semináře o přírodním jídle, Semináře o limbickém otisku, ženské kruhy, rozpoznávání divokých rostlin

 

Makrobiotické vzdělávání/semináře (více)

Lekce vaření, přednášky o zdraví a léčení, masáž shiatsu – můžete dostat nebo se ji u Boba učit, přírodní zemědělství, rozpoznávání divokých rostlin, orientální diagnostika a medicína, cvičení DO IN , meditace, léčení stravou, léčení zvukem, limbický otisk, duchovní cvičení

 

Konzultace (více) a shiatsu masáž (více) s Bobem Carrem

Konzultace obsahuje makrobiotickou/orientální diagnostiku, kompletní makrobiotické doporučení na úpravu stravy a životního stylu, doporučení na domácí léčebné procedury a další – záleží na vašich potřebách. Konzultace může proběhnout osobně, přes email nebo po Skypu.

Pokud máte zájem o shiatsu masáž, jednoduše si sjednejte schůzku.

 

Zemědělství (více)

Ekologické zemědělství a zahrady, biodynamické zemědělství (od Rudolfa Steinera z Německa), přírodní zemědělství „bez práce“ (od Masanobu Fukuoky, japonská metoda), permakulturní zahradničení (od Billa Mollisona a Davida Holmgrena z Austrálie), přírodní zemědělství zaměřené specificky na léčení (od Vladimíra Megre z knih o Anastázii z Ruska).

 

Vybavení

Jídelna pro 30 nebo i více osob, přednášková místnost s kompletním systémem pro video a audio, 5 pokojů s pohodlnými lůžkovinami z přírodních materiálů, moderní profesionální kuchyně, sauna, dětské hřiště, nádherné okolí – čistá příroda Adršpašsko-Teplických skal pro vyžití co se týče výletů (Bischofstein, Adršpašské skály, Teplické skály, Ostaš a další), zajímavá města jako Broumov (Broumovský klášter). Můžeme ubytovat skupiny od deseti do dvaceti lidí. V současné době nejsme "bed and breakfast" pro menší počet lidí.

Podívejte se na fotogalerii.

 

Bob Carr

Zkušený makrobiotický lektor a konzultant. Jako ředitel Kushi Institutu, Clevelandského East West Centra a Makrobiotického centra v Mnichově za svůj život organizoval množství makrobiotických letních táborů, seminářů, kurzů a jiných akcí. Jeho více než 40 letá praxe je znát nejen na jeho svěžím vzhledu a čilosti, ale především zvládá na svých kurzech i konzultacích spojit dohromady vše, co se naučil. Od zdravého vaření přes shiatsu, léčení, orientální diagnostiku, duchovní cvičení a obecně témata lidského zdraví. Je autorem knihy Energie jídla (dostupná pouze v českém jazyce), dlouhodobým editorem Makrobiotického newsletteru (The MacroNewsLetter, pouze v angličtině) a přispěvatel do makrobiotických časopisů (Das Grosse Leben (Německo), East West Journal (USA) a Zrnění (Česká republika). Podívejte se na jeho makrobiotický životopis.

 

Jsme

Lidé, Centrum, Domov, kus Přírody

Nové způsoby dělání věcí

Osvědčené metody zemědělství, stejně jako nové a průlomové způsoby pěstování

Místo, kde se člověk učí, hraje si, odpočívá, dobíjí baterky, jí dobré jídlo, tancuje, procvičuje angličtinu, inspiruje se… nebo nedělá vůbec nic

 

Najdete nás v Teplicích nad Metují (Severovýchodní Čechy), co by kamenem dohodil od velkolepých Adršpašsko-Teplických skal. Oblast je známa pro kvalitní vodu a jedinečné kulturní dědictví, které zahrnuje především církevní a lidovou architekturu. Celá oblast spadá do chráněné krajinné oblasti Broumouvsko. 

Centrum bylo dokončeno na podzim roku 2015 po rozsáhlé rekonstrukci starého rozpadajícího se statku. Při rekonstrukci jsme použili co nejvíce přírodních materiálů a současně využili moderní technologie, abychom docílili komfortu a krásy. Centrum má hliněné omítky, dubové podlahy, nábytek ze smrkového a dubového masivu. Vyspíte se na matracích z přírodního latexu pod vlněnou přikrývkou a v bavlně.  

Ubytovací kapacita je 15 osob v pěti pokojích. K dispozici jsou 3 sociální zařízení (2 společné koupelny na patře a 1 WC v přízemí). Přednášková místnost/tělocvična je vybavena zrcadly, projektorem s plátnem, špičkovým ozvučením a bezdrátovými mikrofony. Jídelna/společenská místnost má “pohádkový” krb a piano. Profesionální kuchyň je plně vybavená a je snem pro každého, kdo rád vaří. A sauna, jelikož zimy zde můžou být dlouhé a není lepšího pocitu, než schladit tělo v čerstvém prašanu. 

V sekci fotky se můžete podívat, co jsme vlastně vytvořili.  

 

 

 

Go to top