Sacred Movement Ritual - Meditace v pohybu
9. – 11. 8. 2019  
Wonder Full Life Centrum
Horní 57, 549 57 Teplice nad Metují
 
 
V malé skupině v atmosféře ticha a vnímání sama sebe, prožijete napojení na unikátní Cestu Pohybové Meditace, která má kořeny v posvátném městě Assisi. Série 9 pohybů, jež jsou provázeny slovem a jsou zároveň 9 lekcemi a stupni na vnitřní cestě sebepoznání, je pozváním pro každého upřímně hledajícího člověka. Tato meditační praxe je vytvořena tak, že ji lze snadno začlenit do denního režimu. Její jemná a zároveň důkladná energie vás nese jako řeka a otvírá srdce a vnitřní smysly, propojuje mysl, tělo a ducha v jeden celek. Nemusíte mít předchozí zkušenosti s  meditací, důležitá je touha najít odpovědi na svoje otázky, které se týkají základu života člověka. Kdo jsem? Proč jsem tady? Jak můžu zlepšit svoji schopnost být tvůrcem svého života?
 
Ze semináře odjedete nejen s pročištěnou myslí a uvolněným tělem, ale především si odvezete poklad na celý svůj život, meditační sestavu, kterou můžete kdykoliv používat pro své sebeléčení, hledání odpovědí a vnitřní růst tempem, jež vám vyhovuje. Tato meditace prohlubuje schopnost cítit energii přírody, naučit se ji přijímat a používat pro harmonizaci každodenního života. Meditaci vyučuje Tara Rose. Je akreditovanou zkušenou učitelkou a po absolvování základního semináře je vám k dispozici jako průvodce vaší osobní cestou.
 
Cena víkendového semináře je 4 500,- Kč. Cena nezahrnuje ubytování a stravu. Při zaplacení zálohy 1.000,- Kč do 29.7. 2019 je sleva na seminář 1.000,- Kč. Více informací k organizaci na     e-mailu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..
 
Další informace a ilustrační video k meditaci najdete na webu www.sacredearth.center

Go to top